English
FATS  JAZZ  BAND  NEWS
28.05.2024

Tour

02.06.2024 - 19:00
Na vlnách swingu
Bratislava
Záhrada Domu Albrechtovcov

Koncert naladený na vlny swingu odohrá špičkový orchester FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča v nedeľu 2. júna o 19:00 hod.
Prekrásna záhrada Domu Albrechtovcov v srdci Bratislavy pripomína svojím „geniom loci“ romantické časy minulého storočia, keď na tomto mieste rodina Albrechtovcov vítala umelcov a priateľov kvalitnej hudby s vždy otvorenými dverami. Týmto koncertom sa "u Albrechtovcov" uzavrie Víkend otvorených parkov a záhrad.
Odznejú najlepšie kusy z repertoáru orchestra, ako aj tangá a foxtroty z našich, vtedy ešte československých vôd. Naživo budete môcť počuť skladby, ktoré v 20. až 50. rokoch minulého storočia hrávali a spievali také legendy ako Louis Armstrong, Benny Goodman, Tommy Dorsey, Count Basie, Teddy Wilson, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Peggy Lee, F. K. Veselý, R. A. Dvorský, Viera Racková, Inka Zemánková či Jiřina Salačová.
Oblečte sa dobovo a spolu si vytvorme čarovnú atmosféru prvej polovice minulého storočia. Dress code samozrejme nie je povinný, ale poteší a dotvorí atmosféru.
Časť výnosu z predaja lístkov bude použitá na obnovu Domu Albrechtovcov, ktoré spravuje Albrecht Fórum (https://www.albrechtforum.com/)

Vstupenky v sieti Ticketportal: