English
FATS  JAZZ  BAND  NEWS
30.11.2022

Tour

02.12.2022 - 20:00
Bratislavské Vianoce
Bratislava
Františkánske námestie

Vianočné trhy v Bratislave budú znieť aj swingom!
S Fats Jazz Bandom sa na Vás veľmi tešíme a prinesieme Vám, okrem najkrajších vianočných a zimných piesní ako boli nahraté v 30. a 40. rokoch, aj posledné kusy našich vianočných CD.
Vidíme sa na Františkánskom námestí s punčom v ruke!
Sedem špičkových hudobníkov a dvaja šarmantní speváci odohrajú piesne zo svojho albumu Swingin' Christmas - známe, ale aj menej známe, no o to čarovnejšie skladby s vianočnou alebo zimnou tematikou. Nebudú chýbať známe „Jingle Bells“, „White Christmas“ , „Let It Snow“ či duet „Baby It’s Cold Outside”, v krásnych swingových aranžmánoch.
Podujatie bez vstupného, v exteriéri.
Organizátor: BKIS

10.12.2022 - 19:00
Swingové Vianoce v Empírovom divadle
Hlohovec
Empírové divadlo

FATS JAZZ BAND je prvotriedny deväťčlenný orchester, ktorý oživuje tradíciu hot jazzu a swingu 20. až 40. rokov minulého storočia. Založil ho Ladislav Fančovič, jeden z najlepších súčasných slovenských klaviristov.
Sedem špičkových hudobníkov a dvaja šarmantní speváci v Empírovom divadle odohrajú piesne zo svojho albumu Swingin' Christmas - známe, ale aj menej známe, no o to čarovnejšie skladby s vianočnou alebo zimnou tématikou. Nebudú chýbať známe „Jingle Bells“, „White Christmas“ , „Let It Snow“ či duet „Baby It’s Cold Outside”, v krásnych swingových aranžmánoch.
Vstupné je dobrovoľné.

11.12.2022 - 17:00
Zapálenie 3. adventnej sviečky a Swingové Vianoce
Dubnica nad Váhom
Javisko OC ABC

Tie pravé Swingové Vianoce môžete zažiť už 11. decembra pred Javiskom OC ABC.
O 17:00 h spoločne zapálime tretiu adventnú sviečku a s kapelou Fats Jazz Band prinesieme do Vianočnej Dubnice nefalšovanú vianočnú swingovú atmosféru.
FATS JAZZ BAND je deväťčlenný orchester, ktorý oživuje tradíciu hot-jazzu a swingu 20. až 40. rokov minulého storočia. Založil ho Ladislav Fančovič, jeden z najlepších súčasných slovenských klaviristov. Orchester hrá pôvodnú hot-jazzovú a swingovú hudbu, ktorá Vás prenesie do iného sveta, rozprúdi vo Vás krv a vráti Vás do doby noblesy, elegantných rób a horúcich večierkov.
My sa už nevieme dočkať a vy?
Zmena programu vyhradená. Účasťou na podujatí súhlasíte so spracovaním a zverejnením obrazových materiálov a videozáznamov z podujatia.
Dĺžka podujatia: 60 minút

15.12.2022 - 17:00
Adventný koncert v Martine
Martin
Literárne múzeum SNK

Literárne múzeum v Martine bude znieť swingom!
S Fats Jazz Bandom sa na Vás veľmi tešíme a prinesieme Vám, okrem najkrajších vianočných a zimných piesní ako boli nahraté v 30. a 40. rokoch, aj najhorúcejšie skladby swingovej éry.

Sedem špičkových hudobníkov a dvaja šarmantní speváci pod vedením jedinečného Ladislava Fančoviča, odohrajú piesne zo svojho albumu Swingin' Christmas - známe, aj menej známe, no o to čarovnejšie skladby s vianočnou alebo zimnou tematikou. Nebudú chýbať známe „Jingle Bells“, „White Christmas“ , „Let It Snow“ či duet „Baby It’s Cold Outside”, v krásnych swingových aranžmánoch.

Podujatie bez vstupného. Kto prv príde... :-DD

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

16.12.2022 - 20:00
Swingové Vianoce v Blue Note
Nové Mesto nad Váhom
Blue Note

FATS JAZZ BAND je prvotriedny deväťčlenný swingový orchester ponorený do autentického hot jazzu a swingovej hudby od konca 20. do 40. rokov 20. storočia. Okrem toho FATS JAZZ BAND využíva aj zrekonštruovanú škálu historických hudobných nástrojov a vintage oblečenia. Celý dojem z orchestra plne vystihuje obdobie hudby a štýlu, ktoré FATS JAZZ BAND predstavuje.
Kapelník Ladislav Fanzowitz prepisuje staré šelakové nahrávky sluchom do notových partitúr, preto máte jedinečnú možnosť vypočuť si originálne aranžmány tak, ako ich hrali svojho času jazzové legendy.
Príďte si vypočuť a zatancovať na skvelú swingovú hudbu 🙂
Vstupné : 15 €
Vstupenky a rezervácie :
info@bluenote.sk
0902 608 912

29.12.2022 - 19:00
Vianočný koncert v Trnave
Trnava
Divadlo Jána Palárika

FATS JAZZ BAND je prvotriedny deväťčlenný orchester, ktorý oživuje tradíciu hot jazzu a swingu 20. až 40. rokov minulého storočia. Založil ho Ladislav Fančovič, jeden z najlepších súčasných slovenských klaviristov.
Orchester hrá pôvodnú hot-jazzovú swingovú hudbu, ktorá Vás prenesie do iného sveta, rozprúdi vo Vás krv a vráti Vás do doby noblesy, elegantných rób a horúcich večierkov.