English
FATS  JAZZ  BAND  NEWS
15.04.2024

Tour

20.04.2024 - 20:00
SWING SPRING / Jarný Swing
Bratislava
Stredisko kultúry Vajnorská 21

Jarný Swing prináša autentickú atmosféru tanečných zábav z obdobia prvej republiky a bude opäť plný energickej hot jazzovej a swingovej hudby, tanca, dobrôtok a v neposlednom rade pozitívneho espritu! 

Naživo budete môcť počuť skladby, ktoré v 20. až 50. rokoch minulého storočia hrávali a spievali také legendy ako Louis Armstrong, Benny Goodman, Tommy Dorsey, Count Basie, Teddy Wilson, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Peggy Lee, F. K. Veselý, R. A. Dvorský, Viera Racková, Inka Zemánková či Jiřina Salačová. 

Po celý večer bude sálou znieť autentická rano-jazzová hudba v podaní orchestra FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča. Zatancovať si budete môcť na najhorúcejšie swingovky ale aj tangá a foxtroty z našich, vtedy ešte československých vôd

Základné tanečné kroky môžete naučiť na workshope pod vedením lektorov z tanečnej školy B-Swing

Nebude chýbať ani tradičný vintage fotokútik a dobrôtky pre mlsné jazýčky 

Večer je určený rovnako pre tých, ktorí si radi pri kvalitnej hudbe posedia pri vínku, ako aj pre tých, ktorých nohy nedokážu ostať dlho pod stoličkou. 

Oblečte sa dobovo a spolu si vytvorme čarovnú atmosféru prvej polovice minulého storočia. Dress code samozrejme nie je povinný, ale poteší a dotvorí atmosféru.

Vstupenky tu:

https://www.ticketportal.sk/event/SWING-SPRING-Jarny-Swing?idpartner=528

04.05.2024 - 18:00
Swingová tančiareň
Vrútky
Synagóga

Srdečne všetkých pozývame na SWINGOVÚ TANČIAREŇ, ktorá prinesie atmosféru tanečných zábav z obdobia prvej republiky a bude plná energickej hot jazzovej a swingovej hudby.

Naživo budete môcť počuť skladby, ktoré v 20. až 50. rokoch minulého storočia hrávali a spievali také legendy ako Louis Armstrong, Benny Goodman, Tommy Dorsey, Count Basie, Teddy Wilson, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Peggy Lee, F. K. Veselý, R. A. Dvorský, Viera Racková, Inka Zemánková či Jiřina Salačová.

Po celý večer bude sálou vrútockej synagógy znieť autentická ranno-jazzová hudba v podaní orchestra 𝐅𝐀𝐓𝐒 𝐉𝐀𝐙𝐙 𝐁𝐀𝐍𝐃 pod vedením Ladislava Fančoviča. Zatancovať si budete môcť na najhorúcejšie swingovky, ale aj tangá a foxtroty z našich, vtedy ešte československých vôd. Večer je určený rovnako pre tých, ktorí si radi pri kvalitnej hudbe posedia pri vínku, ako aj pre tých, ktorých nohy nedokážu ostať dlho pod stoličkou.

𝐎𝐛𝐥𝐞𝐜̌𝐭𝐞 𝐬𝐚 𝐝𝐨𝐛𝐨𝐯𝐨 a spolu si vytvorme čarovnú atmosféru prvej polovice minulého storočia. Dress code, samozrejme, nie je povinný, ale poteší a dotvorí atmosféru...

Viac informácií na: kultura@vrutky.sk alebo na 09008 / 124 492.

02.06.2024 - 19:00
Na vlnách swingu
Bratislava
Záhrada Domu Albrechtovcov

Koncert naladený na vlny swingu odohrá špičkový orchester FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča v nedeľu 2. júna o 19:00 hod.
Prekrásna záhrada Domu Albrechtovcov v srdci Bratislavy pripomína svojim „geniom loci“ romantické časy minulého storočia, kedy na tomto mieste rodina Albrechtovcov vítala umelcov a priateľov kvalitnej hudby s vždy otvorenými dverami.
Odznejú najlepšie kusy z repertoáru orchestra, ako aj tangá a foxtroty z našich, vtedy ešte československých vôd. Naživo budete môcť počuť skladby, ktoré v 20. až 50. rokoch minulého storočia hrávali a spievali také legendy ako Louis Armstrong, Benny Goodman, Tommy Dorsey, Count Basie, Teddy Wilson, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Peggy Lee, F. K. Veselý, R. A. Dvorský, Viera Racková, Inka Zemánková či Jiřina Salačová.
Oblečte sa dobovo a spolu si vytvorme čarovnú atmosféru prvej polovice minulého storočia. Dress code samozrejme nie je povinný, ale poteší a dotvorí atmosféru.
Časť výnosu z predaja lístkov bude použitá na obnovu Domu Albrechtovcov, ktoré spravuje Albrecht Fórum (https://www.albrechtforum.com/)
Dĺžka koncertu 2x40 min.
Vstupenky v sieti Ticketportal od mája 2024.