English
FATS  JAZZ  BAND  NEWS
27.06.2017

Tour

15.07.2017 - 18:00
Svadba
Trenčianske Teplice
Kursalón
Svadba

V nádhernom prostredí Kúpeľnej dvorany v Trenčianskych Tepliciach sa odohrá svadba mladého páru Martinky a Mária, ktorí sú vernými obdivovateľmi swingového orchestra Fats Jazz Band. Orchestru cťou byť pri ich veľkom dni a radi dotvoria svojou hudbou dokonalú atmosféru štýlovej svadby.

21.07.2017 - 19:00
Profilový koncert
Komárno
Nádvorie Európy
Profilový koncert

Swingová hudba 20. až 40. rokov minulého storočia v podaní najúspešnejšej slovenskej swingovej kapely posledných rokov.
Atmosféru noblesnej doby prvej polovice minulého storočia, epochu elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí počas večera 9-členný swingový orchester Fats Jazz Band. Sedem skvelých hudobníkov a dvaja očarujúci speváci rozprúdia divákom krv v žilách a prenesú ich do swingovej éry 20. storočia. Umeleckým vedúcim Fats Jazz Bandu je jeden z najlepších slovenských klaviristov, Ladislav Fančovič. Koncert príjemnej, tanečnej hudby, plnej eufórie a ľahkosti bytia, sľubuje publiku nezabudnuteľný zážitok.

27.07.2017 - 20:00
Novoměstský letní festival
Praha (CZ)
Novoměstská radnice
Novoměstský letní festival

Letošní již sedmý ročník festivalu bude věnován smyčcovým nástrojům, které v koncertní praxi stojí poněkud ve stínu populárnějších houslí a violoncella.

Návštěvníci koncertů se přesvědčí, že i viola a zejména kontrabas jsou plnocennými a svébytnými sólovými nástroji.

Uprostřed léta se posluchači mohou těšit na swingově taneční večer k poctě jednoho z největších géniů swingové éry kontrabasisty Johna Kirbyho, který odehraje slovenský orchestr FATS JAZZ BAND.

Více informací na http://www.nrpraha.cz/program/781/novofest-2017-novomestsky-letni-festival-2017/


13.08.2017 - 19:00
Kultúrne leto
Kúpeľná dvorana
Trenčianske Teplice
Kultúrne leto

Kultúrne leto v Trenčianskych Tepliciach ponúka kúpeľným hosťom, ale aj domácemu obyvateľstvu množstvo zaujímavých koncertov a podujatí. Medzi ne patrí aj hot jazzovo a swingovo naladený koncert bratislavského orchestra Fats Jazz Band pod vedením klaviristu Ladislava Fančoviča. Nie len amerikánske piesne, ale aj slovenské a české Vám zahrajú od siedmej hodiny v nádhernej sále Kúpeľnej dvorany. Určite bude možnosť si na túto pozitívnu hudbu aj zatancovať.

18.08.2017 - 19:00
Profilový koncert
Modra
Evanjelický kostol
Profilový koncert

Koncert v rámci hudobného festivalu Hudba Modre odohrá aj orchester Fats Jazz Band so svojim novým programom "Večer pri Dunaji", v ktorom v podaní vynikajúcich sólistov orchestra odznejú najkrajšie piesne obdobia 30-tych a 40-tych rokov z domácej proveniencie, ale aj niekoľko najlepších šlágrov spoza veľkej mláky.