English
FATS  JAZZ  BAND  NEWS
22.02.2019

Tour

02.03.2019 - 18:00
Fašiangový bál
Dolný Kubín
Kaštieľ Kubínyi
Fašiangový bál

1. FAŠIANGOVÝ BÁL v štýle Prvej republiky!

Už v sobotu 2. marca 2019 ukončíme fašiangy a zároveň otvoríme projekt Jazz v Kaštieli prvým ročníkom Fašiangového bálu. Do tanca nám zahrá deväťčlenný FATS JAZZ BAND pod vedením vynikajúceho klaviristu Ladislava Fančoviča. Tešiť sa môžete sa vynikajúcu hudbu, príjemný program a skvelú atmosféru.

Navyše, kúpou vstupenky vás automaticky zaradíme do súťaže, kde budete môcť vyhrať napríklad voucher do reštaurácie Amalia alebo abonentku na koncerty projektu Jazz v Kaštieli!

Rezervujte si svoju vstupenku záväzne čo najskôr prostredníctvom FB správy, prípadne na info@kastielkubinyi.sk alebo telefonicky: +421948451951.

Viac informácií sa dozviete tu: http://bit.ly/fasiangovy-bal
#kastielkubinyi Art AIR Center
www.kastielkubinyi.sk

10.03.2019 - 20:05
Koncert v Leviciach
Levice
Synagóga
Koncert v Leviciach
Swingová hudba 30. a 40. rokov minulého storočia v podaní najúspešnejšej slovenskej swingovej kapely posledných rokov.
Atmosféru noblesnej doby 30. a 40. rokov minulého storočia, epochu elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí počas večera 9-členný swingový orchester Fats Jazz Band. Sedem skvelých hudobníkov a dvaja očarujúci speváci rozprúdia divákom krv v žilách a prenesú ich do swingovej éry 20. storočia. Umeleckým vedúcim Fats Jazz Bandu je jeden z najlepších slovenských klaviristov, Ladislav Fančovič. Koncert príjemnej, tanečnej hudby, plnej eufórie a ľahkosti bytia, sľubuje publiku nezabudnuteľný zážitok.
www.fatsjazzband.com

Toto podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vstupenky: http://www.mskslevice.sk